Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURINER, 5 st, dammodeller, 1900-talets mitt, porslin, Neapel Italien, handmålad dekor, höjd 13-17 cm
En hatt med nagg
514765
2018-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här