Figuriner Neapel Italien

Figuriner Neapel Italien
Figuriner Neapel Italien
Figuriner Neapel Italien
Figuriner Neapel Italien
Figuriner Neapel Italien
Figuriner Neapel Italien
Figuriner Neapel Italien
Figuriner Neapel Italien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 5 st, dammodeller, 1900-talets mitt, porslin, Neapel Italien, handmålad dekor, höjd 13-17 cm

En hatt med nagg

514765

2018-01-22