Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
SALVADOR DALI, (Spanien, 1904-1989): The Toad, ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 30/75 färglitografi, ca 50x40 cm
514768
2018-01-21