Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

SALVADOR DALI, (Spanien, 1904-1989): The Toad, ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 30/75 färglitografi, ca 50x40 cm

514768

2018-01-21