Lena Cronqvist oljemålning

Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

LENA CRONQVIST (född 1938): "Bratt skär", signerad L Cronqvist, olja på duk, ca 17x20 cm

Kuntoraportti

514779

Päivämäärä:

2018-01-22