Lena Cronqvist oljemålning
Klubbat för:
22 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
LENA CRONQVIST (född 1938): "Bratt skär", signerad L Cronqvist, olja på duk, ca 17x20 cm
Kuntoraportti
514779
Päivämäärä:
2018-01-22