Fat fajans

Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, fajans, 1700-tal, dekor av fåglar och blommor, ca 23x33 cm

Sprcika, lagningar