Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, fajans, 1700-tal, dekor av fåglar och blommor, ca 23x33 cm
Sprcika, lagningar
514793
2018-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här