Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Afshar, ca 180x123 cm
Hårt slitage, skador
514855
2018-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här