Jean Bazaine färglitografi

Jean Bazaine färglitografi
Jean Bazaine färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Abstrakt komposition i orange och rosaviolett, utförd 1984, signerad och daterad i blyerts Bazaine -84, 32/75, ca 33x48 cm

514856

2018-01-28