Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skiva i sten, 3-lådig, höjd ca 78 x 103 x 45 cm

Bruksslitage, saknar nyckel, smärre färgning på insidan av lådor

514885

2018-01-22