Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), porträtt, färglitografi, maskinsignerad, numrerad 447/500, 73 x 50 cm

Något vågigt blad

514925

2018-01-23