Alf Wallander vaser

Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF WALLANDER, vaser, 1 par, jugend, flintgods, märkta Dessin Alf Wallander Rörstrand, höjd ca 30 cm

Krackelerngar, smärre nagg och sprickor

514973

2018-01-23