Alf Wallander vaser
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ALF WALLANDER, vaser, 1 par, jugend, flintgods, märkta Dessin Alf Wallander Rörstrand, höjd ca 30 cm
Kuntoraportti
Krackelerngar, smärre nagg och sprickor
514973
Päivämäärä:
2018-01-23