Alf Wallander vaser

Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser
Alf Wallander vaser

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ALF WALLANDER, vaser, 1 par, jugend, flintgods, märkta Dessin Alf Wallander Rörstrand, höjd ca 30 cm

Kuntoraportti

Krackelerngar, smärre nagg och sprickor

514973

Päivämäärä:

2018-01-23