Matsalsbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSALSBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i alm, svarvade ben på hjultrissor, höjd ca 77 cm, diameter ca 117 cm

Senare förstärkningar, slitage på skivor, repor

514980

2018-01-23