Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSALSBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i alm, svarvade ben på hjultrissor, höjd ca 77 cm, diameter ca 117 cm
Senare förstärkningar, slitage på skivor, repor
514980
2018-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här