Claes E Giertta väggskulptur

Claes E Giertta väggskulptur
Claes E Giertta väggskulptur
Claes E Giertta väggskulptur
Claes E Giertta väggskulptur
Claes E Giertta väggskulptur
Claes E Giertta väggskulptur
Claes E Giertta väggskulptur
Claes E Giertta väggskulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAES E GIERTTA, väggskulptur, mässing, i form av ett tåg, signerad och daterad 1978, höjd ca 40, djup ca 22 cm

Smärre slitage

514981

2018-01-23