Lisa Larson väggrelief

Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief
Lisa Larson väggrelief

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, väggrelief, delvis glaserat stengods med pressad och ristad dekor föreställande ett par under ett träd, signerad Lisa Larson Gustavsberg Studio, ca 34x27 cm

Bruksslitage

514990

2018-01-23