Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, väggrelief, delvis glaserat stengods med pressad och ristad dekor föreställande ett par under ett träd, signerad Lisa Larson Gustavsberg Studio, ca 34x27 cm
Bruksslitage
514990
2018-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här