Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket F.L., färglitografi, ca 28,5x40 cm

514993

2018-01-23