Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1960/70-tal, signerad Evald Hermansson, Vetlanda, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, profilerad och konturerad skiva i marmor, med intarsia, beslag i mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd ca 79, skiva 96x51 cm, CITES intyg medföljer
Nyckel medföljer,
514997
2018-01-30