Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Stapeln vid Lundby i Västmanland", signerad och daterad Boberg 1921-41, blandteknik, 18x14 cm
514998
2018-01-23