Ferdinand Boberg blandteknik

Ferdinand Boberg blandteknik
Ferdinand Boberg blandteknik
Ferdinand Boberg blandteknik
Ferdinand Boberg blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Bondgård vid Lid i Svinhult Östergötland", signerad och daterad Boberg 1921-41, blandteknik, 14x18 cm

Zustandsbeschreibung

514999

2018-01-23