Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FERDINAND BOBERG (1860-1946): "Bondgård vid Lid i Svinhult Östergötland", signerad och daterad Boberg 1921-41, blandteknik, 14x18 cm
Zustandsbeschreibung
514999
2018-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner