Margareta Åkerberg, matta, rölakan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA ÅKERBERG, matta, rölakan, monogramsignerad MÅ, ca 200x140 cm

Kanslitage, nykemad

515005

2018-01-25