Henry Schäf pastell

Henry Schäf pastell
Henry Schäf pastell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRY SCHÄF (18/1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1917, pastell, ca 97x65 cm

515007

2018-01-23