System Royal design Cadovius Designklassiker

Klubbat för:

14 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

POUL CADOVIUS, "System Royal", vägghängt hyll- och modulsystem, i teak och teakfanér, bestående av: 5 väggskenor (längd ca 195 cm), vitrinskåp med skjutdörrar av glas (höjd 34, bredd 80, djup 30 cm), barskåp med dörr av flätad teak (höjd 52, bredd 80, djup 40 cm), skrivklaff (höjd 34, bredd 80, djup 30 cm), 2 skåp med skjutdörrar (höjd 52, bredd 80, djup 40 cm), 10 hyllplan (längd 80, djup 24 cm), 2 hyllplan (längd 80, djup 30 cm), hyllplan (längd 80, djup 28 cm), 2 tidningshyllor (längd 80, djup 30 cm), bokstöd, samt ca 30 konsoler i mässing, nyckel finns

Kuntoraportti

Slitage, repor, tidningshyllor med kantavslag

515016

Päivämäärä:

2018-02-25