Björn Selder skulptur
Klubbat för:
8 800 SEK
8 000 SEK
BJÖRN SELDER (1940-1999): Torso, skulptur, Ekebergs-marmor, monterad på sockel i svart granit, totalhöjd inkl sockel, 180 cm.
Proveniens: Hotell Mäster Johan, Malmö
Skulpturen har delats från sockeln och behöver monteras om för att stå stadigt. Smärre nagg, spricka
515026
2018-01-24