Sten Oscar Rundgren oljemålning
Closed
2018-01-23
515027
| Sold for | 4 200 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
STEN OSCAR RUNDGREN (född 1931): "Mina attribut II", signerad SR, a tergo daterad -09, olja på duk, ca 80x100 cm