Golvlampa mässing/läder
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Möller Armatur, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med dekor av läderband, skärm i svart textil, justerbar höjd ca 141 cm
Ej funktionstestad, smärre bucklor
515028
2018-01-23