Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 31 dlr, silver, GAB, modell Chippendale, bestående av: 7 smörgåsgafflar, 5 bordsknivar, 6 bordsgafflar, 6 efterrättsgafflar tillsammans med 7 moccaskedar av olika mönster, totalvikt exkl. knivar ca 653 g

Bruksslitage, mindre fläckar och repor, 5 av bordsknivarna med utdragna blader

515030

2018-01-23