Bestick silver
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICK, 31 dlr, silver, GAB, modell Chippendale, bestående av: 7 smörgåsgafflar, 5 bordsknivar, 6 bordsgafflar, 6 efterrättsgafflar tillsammans med 7 moccaskedar av olika mönster, totalvikt exkl. knivar ca 653 g
Bruksslitage, mindre fläckar och repor, 5 av bordsknivarna med utdragna blader
515030
2018-01-23