Gotthard Lundquist oljemålning
Vollendet
2018-01-28
515039
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOTTHARD LUNDQUIST (1908-1988): Från Bäckholmen, signerad och daterad Gotthard L-51 , olja på duk, ca 54x65 cm
A tergo med gåvodedikation