Gotthard Lundquist oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOTTHARD LUNDQUIST (1908-1988): Från Bäckholmen, signerad och daterad Gotthard L-51 , olja på duk, ca 54x65 cm

A tergo med gåvodedikation

515039

2018-01-28