Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015), Komposition, signerad och daterad Ivor Abrahams 72, numrerad 17/30, färgserigrafi, bladmått 83x61,5 cm
oramad
515040
2018-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här