Per Julius färglitografi

Per Julius färglitografi
Per Julius färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PER JULIUS (född 1952): Norrländskt vinterlandskap, signerad P Julius, 162/370, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramad

515041

2018-01-23