Georg Jensen bestick 30 dlr Mitra

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG JENSEN, bestick, 30 dlr, rostfritt stål, design Gundorph Albertus 1941, modell "Mitra", bestående av: 6 bordsskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar

Slitage, mindre repor

515042

2018-01-23