Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG JENSEN, bestick, 30 dlr, rostfritt stål, design Gundorph Albertus 1941, modell "Mitra", bestående av: 6 bordsskedar, 12 matgafflar, 12 matknivar
Slitage, mindre repor
515042
2018-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här