Peter Paul färglitografi

Peter Paul färglitografi
Peter Paul färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

PETER PAUL (1943): inslagen arkitektur, signerad och numrerad Peter Paul, 44/75, färglitografi, bladmått 80x61 cm, oramad

515043

2018-01-23