Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MADELENE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 170/250, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramad

515048

2018-01-23