Ljusstakar sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustaviansk stil, 1800-tal, marmor och mässing, kolonnformat skaft på kvadratisk fot, höjd ca 23 cm

Slitage, mindre nagg, en hörntofs saknas

515050

2018-01-23