Anton Genberg oljemålning
Vollendet
2018-01-25
515060
| Höchstes Gebot | 400 EUR |
| Schätzwert | 500 EUR |
ANTON GENBERG (1862-1939): Hus i sommarskrud, signerad och daterad 1931, olja på duk, ca 59x80 cm