Soffbord masurbjörk
Vollendet
2018-01-23
515066
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i masurbjörk med infälld glasskiva, höjd ca 50, diameter 123 cm
Ytskador