Ingemar Thillmark Läckö soffa Ope möbler

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

INGEMAR THILLMARK, " Läckö", soffa, Ope möbler, 1960-tal, stomme av betsad och lackerad bok, klädsel i ljusbrunt skinn, bredd 137, höjd 72 cm

smärre slitage

515069

2018-01-26