Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
INGEMAR THILLMARK, " Läckö", soffa, Ope möbler, 1960-tal, stomme av betsad och lackerad bok, klädsel i ljusbrunt skinn, bredd 137, höjd 72 cm
smärre slitage
515069
2018-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här