Upsala Ekeby skål samt vas

Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas
Upsala Ekeby skål samt vas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGRID ATTERBERG, vas, ´´Negro´´, Upsala Ekeby, höjd ca 24 cm samt ANNA-LISA THOMSON, skål, ´´Paprika´´, Upsala Ekeby, diameter ca 23 cm

Slitage, krackerlering, mindre repor

515077

2018-01-23