Grange säng
Vollendet
2018-01-23
515094
| Höchstes Gebot | 8 800 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
GRANGE, säng, modell Louis Philippe, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, bäddmått ca 180x200 cm
Bruksslitage