Sängbord Grange

Sängbord Grange
Sängbord Grange
Sängbord Grange
Sängbord Grange
Sängbord Grange
Sängbord Grange
Sängbord Grange
Sängbord Grange

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRANGE, sängbord 1 par, modell Louis Philippe, 1900-talets andra hälft, skåp och låda, etikettmärkta, höjd ca 63, 46x34 cm

Repor, slitage

515096

2018-01-23