Åsa Johansson Fällbord

Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord
Åsa Johansson Fällbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅSA JOHANSSON, 2000-tal, fällbord "Brygga", fanerat i ek, Karl Andersson & Söner, höjd ca 72, 140x70 cm

Bruksspår

515097

2018-01-23