Kjell Engman skulptur 2 st Kosta Boda

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, skulptur, 2 st, i form av en huvud, signerade K Engman ATELIER, och nr 8KENTAT 989008-500 Kosta Boda samt 8KENTAT 989006-500, höjd ca 19,5-23 cm

Smärre slitage

515108

2018-01-23