Gusum Ljusstakar 1 par

Gusum Ljusstakar 1 par
Gusum Ljusstakar 1 par
Gusum Ljusstakar 1 par
Gusum Ljusstakar 1 par
Gusum Ljusstakar 1 par
Gusum Ljusstakar 1 par
Gusum Ljusstakar 1 par
Gusum Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSUM, ljusstakar "Nr 22", 1 par, gustaviansk stil, mässing, märkta Gusums bruk, höjd ca 17,5 cm

Slitage, mindre repor, ställvis anlöpning

515112

2018-01-23