Kaffeservisdelar Rörstrand

Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand
Kaffeservisdelar Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

RÖRSTRAND, kaffeservisdelar, 7 st, 1900-talets början, jugend, porslin, dekor i grönt och rosa av blommor, bestående av kaffekanna, 2 sockerskålar med lock, gräddkanna, 3 kaffekoppar med fat, kannans höjd ca 23 cm

Gräddkanna med kantnagg, sockerskål med invändig nagg, kaffeklanna med invändig nagg och spricka, dekorslitage

515147

2018-01-24