Frukostset teak

Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak
Frukostset teak

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

FRUKOSTSET, 17 dlr, teak, 1900-talets mitt, bestående av 6 coasters, 1 toastrack, 7 smörgåsunderlägg, 1 serviettställe, 1 bricka samt 1 ostkupa med kupa av porslin

Slitage, repor

515149

2018-01-23