Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
FRUKOSTSET, 17 dlr, teak, 1900-talets mitt, bestående av 6 coasters, 1 toastrack, 7 smörgåsunderlägg, 1 serviettställe, 1 bricka samt 1 ostkupa med kupa av porslin
Slitage, repor
515149
2018-01-23