Papperskorg mässing

Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing
Papperskorg mässing

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAPPERSKORG, mässing, sekelskiftet 1900, hänklar med lejonmaskaroner, på fyra kulfötter, höjd ca 34 cm.

Slitage, några repor och bucklor, ställvis anlöpning

515153

2018-01-23