Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
MATTA, röllakan, Sverige 1930-tal, art deco, enligt uppgift hemslöjden i Norberg, monogram IGA (Iris och Gösta Adamsson, samt datering 1935, 430 x 292, skador, fläckar, slitna fransar
515162
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här