Glasservis 1800/1900-tal 33 dlr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVISDELAR, 33 dlr, 1800/1900-tal, med slipad dekor, bestående av 11 vinglas, 11 starkvinglas samt 11 snappsglass, höjd ca 9-13,5 cm

4 vinglas med nagg, 3 starkvinglas med nagg

515165

2018-01-23