Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄRMLANDS HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-tal, gul botten med mönster i rött och grönt, signerad VH, 294 x 198, hål, lagade kanter
515167
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här