Värmlands hemslöjd rölakan signerad VH

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

VÄRMLANDS HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-tal, gul botten med mönster i rött och grönt, signerad VH, 294 x 198, hål, lagade kanter

515167

2018-02-01