Dockskåp Lundby
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅP, med tillbehör, ca 1960-tal, Lundby, etikettmärkt Lunby / Made in Sweden, höjd ca 41,5, 27x71 cm, diverse dockskåpsmöbler bl a diskbänk, piano mm samt husgeråd medföljer
Slitage, bakre hörn på tak med skada
515185
2018-01-23