Dockskåp Lundby

Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby
Dockskåp Lundby

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅP, med tillbehör, ca 1960-tal, Lundby, etikettmärkt Lunby / Made in Sweden, höjd ca 41,5, 27x71 cm, diverse dockskåpsmöbler bl a diskbänk, piano mm samt husgeråd medföljer

Slitage, bakre hörn på tak med skada

515185

2018-01-23